163,20/h NOK

2018 fizyczna praca Norwegia od zaraz przy odśnieżaniu bez języka Lillehammer

  • Miasto: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 grudnia 2017 04:30

Od stycznia 2018 zatrudnimy chętnych bez znajomości języka do fizycznej pracy w Norwegii. Oferta z Lillehammer do podjęcia od zaraz przy odśnieżaniu parkingów, skwerów, podjazdów.

Stanowisko: Pracownik do odśnieżania

Stawka godzinowa: 163,20 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od stycznia 2018

Miasto: Lillehammer, Norwegia

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Umowa: do końca marca 2018

Obowiązki:

  • pracownik będzie zajmował się ręcznym lub maszynowym odśnieżaniem podjazdów, skwerów, chodników lub parkingów
  • jest to praca fizyczna, wykonywana na zewnątrz

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim
  • pracowitość
  • wysoka sprawność fizyczna
  • rzetelne wywiązywanie się z powierzonych zadań
  • prawo jazdy kat.B
  • brak problemów ze zdrowiem

Zapewniamy:

  • pracę w Norwegii od stycznia do marca 2018
  • wysokie zarobki wypłacane w terminie
  • minimum 160 godzin pracy miesięcznie jeżeli minimum godzin (160) nie zostanie wypracowany ze względu na brak śniegu, pracodawca wypłaca ekwiwalent w postaci połowy stawki godzinowej
  • zamieszkanie w bardzo dobrych warunkach, koszt miesięczny to 4300 NOK
  • odzież roboczą

Aplikacja:
zatrudnienie dla Polaków na bardzo dobrych, norweskich umowach obowiązuje umowa próbna na 3 miesiące z opcją przedłużenia.

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu „Norwegia praca przy odśnieżaniu, Lillehammer. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do końca grudnia 2017. Zatrudnienie od nowego roku.

email: soknadansatte@fast-email.com

ID ogłoszenia: 9035a3d859f97896