161 brutto NOK

Aktualna praca w Norwegii przy pakowaniu warzyw bez znajomości języka w Moss

  • Miasto: Moss
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 czerwca 2016 23:15

Przetwórnia warzyw zlokalizowana w Moss poszukuje od zaraz osoby do legalnej pracy w Norwegii bez znajomości języka przy pakowaniu, sortowaniu, myciu warzyw w procesie przetwórstwa.

Stanowisko: pakowacz – pracownik produkcji
Miejsce pracy: Moss
Zarobki: 161 NOK brutto/h
Liczba miejsc: 2

Zadania:
Fizyczna praca przy taśmie polegająca na myciu, sortowaniu oraz pakowaniu świeżych warzyw. Zadaniem pracownika jest przygotowanie towaru do wysyłki do sklepów wielkopowierzchniowych.

Wymagania:
– dobra znajomość języka angielskiego (norweski niewymagany, ale mile widziany)
– doświadczenie przy pakowaniu lub produkcyjne będzie atutem
– dyspozycyjność od lipca na minimum 3 miesiące
– zdolność do pracy w grupie
– samodzielność, odpowiedzialność, komunikatywność

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie za pośrednictwem norweskiej agencji
– możliwość bezpośredniego zatrudnienia u pracodawcy po wygaśnięciu umowy z agencją
– wsparcie polskojęzycznego opiekuna na miejscu
– możliwość wypłaty zaliczki po pierwszym tygodniu
– na czas pierwszego kontraktu zapewnione zakwaterowanie w wynajętych mieszkaniach (koszt ok 3500 NOK miesięcznie /os)

Osoby spełniające podane wymagania, i akceptujące warunki zatrudnienia na stronie:

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „Sortowacz-Pakowacz warzyw Moss”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 85957740d72e8ec0

1 odpowiedź na “Aktualna praca w Norwegii przy pakowaniu warzyw bez znajomości języka w Moss”

  1. Witam, jestem zainteresowany wraz z drugą osobą. Kontakt +48
    726614766