163,80 brutto/h NOK

Bergen dam pracę w Norwegii bez języka pakowanie przekąsek od zaraz

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 października 2017 03:24

Atrakcyjna propozycja pracy w Norwegii od zaraz na stanowisku pakowacza w fabryce na produkcji słonych przekąsek. Oferta z Bergen bez znajomości języka norweskiego skierowana do Polaków.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Miejscowość: Bergen, Norwegia

Zarobki: 163,80 NOK brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • nieskomplikowana praca przy taśmie produkcyjnej
  • zdejmowanie artykułów z linii oraz pakowanie ich do pudełek kartonowych
  • paletowanie odpowiednio zamkniętych paczek zbiorczych

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego
  • dobre zdrowie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dyspozycyjność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji lub pakowaniu artykułów spożywczych

Zapewniamy:

  • wsparcie przy dopełnianiu formalności
  • brak opłat za rekrutację
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu w płatnych 3000 NOK za miesiąc kwaterach pracowniczych
  • solidne warunki zatrudnienia
  • pierwszą umowę na 3 miesiące próbne za pośrednictwem agencji pracy z możliwością przedłużenia bezpośrednio u norweskiego pracodawcy
  • brak opłat za udział w procesie rekrutacyjnym

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona oferta i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego pp/22/17. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norway-worker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

ID ogłoszenia: 82359d0003a3b387