do uzgodnienia NOK

Bergen Norwegia praca w budownictwie dla malarza tapeciarza od zaraz

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 września 2015 03:06

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Norwegii bez znajomości języka norweskiego w budownictwie. Oferta z Bergen dla budowlańców – Polaków na stanowisku malarza-tapeciarza z doświadczeniem.

Stanowisko: Malarz – tapeciarz

Lokalizacja: Bergen oraz Oslo, Norwegia

Zarobki: do uzgodnienia

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za prace budowlane polegające na odświeżaniu wnętrz.
  • Do zadań należeć będzie malowanie i tapetowanie wnętrz.
  • Pracownik musi samodzielnie przygotować sobie powierzchnię do pracy, tak jak: usunąć starą tapetę, zaszpachlować ubytki w ścianach, itp.

Oczekiwania:

  • przynajmniej 5 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • mile widziane doświadczenie zdobyte w jednym z państw skandynawskich
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • umiejętność pracy zgodnie z najnowszymi technikami budowlanymi
  • dobra znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • umiejętność obsługi sprzętu malarskiego
  • preferowani kandydaci z referencjami

Zapewniamy:

  • przejrzysty system zatrudnienia
  • pomoc polskojęzycznych konsultantów
  • zatrudnienie na podstawie umowy norweskiej
  • zapewnione ubezpieczenie i odprowadzanie składek
  • gwarancja otrzymania dodatku urlopowego
  • pomoc w kwestiach formalnych na miejscu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 62955f70c685c56b