do uzgodnienia NOK

Bergen od zaraz fizyczna praca Norwegia bez języka sortowanie surowców wtórnych

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 listopada 2015 01:28

Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka norweskiego przy sortowaniu surowców wtórnych. Zatrudnienie od zaraz w Bergen w sortowni odpadów.

Stanowisko: Sortowacz surowców wtórnych

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Wynagrodzenie: do ustalenia

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca fizyczna i polega na sortowaniu surowców wtórnych
  • pracownik ręcznie rozdziela surowce

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • wytrzymałość
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • szybkość, spostrzegawczość, odpowiedzialność
  • sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków
  • możliwość wykonywania prac powtarzalnych
  • punktualność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na legalnej umowie zgodnej z norweskim prawem pracy
  • pomoc w relokacji
  • możliwość zorganizowania kwatery odpłatnie
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • pracę w młodym i ambitnym zespole

Zgłoszenia w formie CV w języku angielskim lub norweskim prosimy przesyłać na podany poniżej email z podaniem numeru referencyjnego: sortowaniesurowcow/11

Rozpoczęcie pracy od zaraz!

Arbeid Nyheter Bemanning AS
Kanalveien 37
5068 Bergen

e-mail: ArbeidNyheter@yahoo.no

ID ogłoszenia: 4455641f86e86995