do uzgodnienia NOK

Bergen oferta pracy w Norwegii przy sprzątaniu domów od zaraz dla Polaków

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 2 grudnia 2015 00:30

Możliwość podjęcia pracy w Norwegii dla Polaków przy sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych. Ogłoszenie z Bergen do podjęcia od zaraz ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • prace porządkowe w domach/mieszkaniach klientów
  • kompleksowe sprzątanie całości lub wybranych partii
  • wykonywanie prac całkowicie ekologicznie lub za pomocą środków chemicznych – zgodnie z życzeniem klientów

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dobre zorganizowanie
  • lojalność, miła aparycja
  • wysoka kultura osobista
  • samodzielność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dyspozycyjność od zaraz
  • duża dokładność
  • bezwzględnie aktualne zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • pracę od zaraz dla Polaków
  • możliwość zatrudnienia na dobrych warunkach
  • norweska umowa o pracę
  • zatrudnienie w firmie w której większą część pracowników stanowią Polacy

Aplikacja:

Panie zainteresowane moją ofertą i spełniające podane wymaganie proszę o przesłanie swojego CV na poniższy adres. Proszę koniecznie podać informacje odnośnie doświadczenia oraz znajomości języka (będzie weryfikacja telefoniczna).

martajastrzebska@opoczta.pl

Pozdrawiam

Marta Jastrzębska

ID ogłoszenia: 221565c6bfbf0c09