171 /h brutto NOK

Bergen ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka dla par od zaraz na magazynie

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 lutego 2016 19:57

Hurtownia spożywcza z siedzibą w Bergen zatrudni od zaraz pracowników bez znajomości języka do zbierania zamówień na magazynie. Oferta pracy w Norwegii dla par – osób znających język angielski.

Stanowisko: Magazynier

Rozpoczęcie: od zaraz

Zarobki: 171 NOK na godzinę brutto

Miasto: Bergen, Norwegia

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca fizyczna na magazynie hurtowni spożywczej
  • zbieranie zamówień za pomocą wózka, skanera lub systemu słuchawkowego
  • przyjmowanie i przeliczanie dostaw
  • pozostawianie po sobie porządku

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia zatrudnienia w długotrwałej perspektywie od zaraz
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • samodzielność
  • umiejętność szybkiego wdrażania się w nowe obowiązki
  • mile widziane doświadczenie w pracy magazyniera
  • dobre zdrowie i brak nałogów

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie legalnej, norweskiej umowy o pracę
  • pracę również dla par
  • ubezpieczenie, odprowadzanie składek oraz dostęp do świadczeń socjalnych
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci,

Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego nw/073/16. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo
mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 79156c75fcb9a9c6

5 komentarzy na “Bergen ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka dla par od zaraz na magazynie”

  1. Witam mieszkam w Bergen i wraz z dziewczyną poszukujemy pracy.Jestem bardzo dobrym pracownikiem sumiennym i odpowiedzialnym. Znajomość języka angielskiego.Kontakt na delta9pl@yahoo.com

  2. anet987654321 na 4 marca 2016 @ 08:31

    Witam,
    Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą tej pracy. Możemy ją podjąć “od zaraz”. Proszę o kontakt e-mail: aneta.ziabska96@wp.pl

  3. Witam,

    Wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. Obecnie mieszkamy w Polsce natomiast jesteśmy w stanie podjąć pracę za granicą. Pracowici, sumienni, ambitni nie bojący się podejmować trudnych wyzwań, tak w skrócie można nas opisać. Bardzo proszę o kontakt e-mail muras_piotr@wp.pl

  4. kabat421 na 12 marca 2016 @ 07:07

    Witam.
    Wraz z kolegą posiadamy doświadczenie w pracy w norwegii na farmie warzywnej jestesmy zainteresowani ofertą tej pracy. Mozemy podjąc ja od zaraz. znajomosc jezyka Angielskiego
    Prosze o kontakt kabat.tomaszowski@op.pl

  5. marcin3016 na 13 kwietnia 2016 @ 12:20

    Witam, wraz z dziewczyną poszukujemy pracy w Norwegii. Posługujemy się biegle językiem angielskim i mamy doświadczenie w pracy za granicą i nie tylko. Jesteśmy młodzi i energiczni. Prosimy o kontakt pod numerem telefonu 533567553 albo na adres mailowy marcinsiegieda23@gmail.com, a wtedy wyślemy Państwu nasze CV.