160 brutto/h NOK

Bergen praca Norwegia bez języka sprzątaczka przy sprzątaniu domów od zaraz

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 listopada 2015 00:43

Dam pracę w Norwegii dla sprzątaczy i sprzątaczek bez znajomości języka norweskiego. Ogłoszenie z Bergen do podjęcia od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych na podanym obszarze.

Stanowisko: Sprzątaczka – sprzątacz

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Zarobki: 160 NOK brutto/h

Rozpoczęcie: od zaraz

Zadania:

  • kompleksowe sprzątanie mieszkań i domów prywatnych na zlecenia jednorazowe – przed świętami oraz stałe np. raz na tydzień lub dwa
  • praca będzie wykonywana samodzielnie z użyciem różnego rodzaju sprzętu do sprzątania – odkurzaczy, myjek, mopów ścierek, frotek oraz chemii gospodarczej

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • gotowość do pilnego wyjazdu w celu podjęcia zatrudnienia za granicą
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych prac
  • konieczność pozostania w Norwegii na święta i sylwestra
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • mile widziane doświadczenie
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • szybkie i sprawne przeszkolenie
  • początkowo pomoc polskojęzycznego opiekuna
  • wsparcie na miejscu przy kwestiach urzędowych oraz w zorganizowaniu zakwaterowania
  • legalna umowa o pracę na stałe z poprzedzeniem zatrudnienia na okres próbny
  • wysokie zarobki

Aplikacja:

Panie zainteresowane moją ofertą i spełniające podane wymaganie proszę o przesłanie swojego CV na poniższy adres. Proszę koniecznie podać informacje odnośnie doświadczenia oraz znajomości języka (będzie weryfikacja telefoniczna).

martajastrzebska@opoczta.pl

Pozdrawiam

Marta Jastrzębska

ID ogłoszenia: 930563811f35a4fd