5400 miesięcznie NOK

Bergen praca w Norwegii dla kobiet, opiekunka dziecięca Au Pair od września

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 lipca 2015 02:35

Dam pracę w Norwegii dla kobiet od września 2015 na 12 miesięcy. Zatrudnienie w Bergen na stanowisku opiekunki dziecięcej – Au pair bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Opiekunka dziecięca – au pair

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Wynagrodzenie: 5400 miesięcznie NOK

Start: wrzesień 2015

Czas trwania umowy: 12 miesięcy

Obowiązki:

  • Osoba którą wybierzemy będzie odpowiedzialna za pomoc w opiece nad dziećmi w norweskiej rodzinie. Dzieci są w wieku 3 i 5 lat.
  • Do zadań należeć będą również prace domowe.

Wymagania:

  • umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku angielskim lub norweskim
  • osoba aplikująca musi być w wieku od 18 do 29
  • brak problemem z podjęciem pracy w Norwegii na okres 12 miesięcy
  • doświadczenie w pracy z dziećmi
  • gotowość do nauki języka norweskiego
  • brak nałogów
  • bardzo ważne jest aby osoba wyjeżdżająca była bezdzietna i niezamężna

Oferujemy:

  • wyjazd na 12 miesięcy od września 2015
  • zapewnione kieszonkowe, bezpłatny pokój i wyżywienie
  • rodzina zapewnia opłacony kurs językowy, bezpłatny przelot z Polski do Norwegii i podróż powrotną
  • ubezpieczenie na czas trwania pobytu
  • zatrudnienie na 12 miesięcy

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Adres kontaktowy: info@prowork.com.pl

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-245ihf/

ID ogłoszenia: 98255b626b68dc6e