164/h brutto NOK

Bergen praca w Norwegii z językiem angielskim na magazynie od zaraz dla Polaków 05.2015

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 kwietnia 2015 23:31

Aktualna oferta pracy w Norwegii dla Polaków na magazynie z żywnością w Bergen. Zatrudnienie od zaraz z językiem angielskim przy zbieraniu zamówień i przygotowaniu palet do wysyłki.

Stanowisko: magazynier
Miejsce pracy: Bergen
Zarobki: 164 NOK/h brutto
Liczba wakatów: 2
Start: od maja 2015

Zadania:
Kompletowanie zamówień na magazynie zgodnie z listą. Praca z wykorzystaniem wózka ręcznego. Zadaniem pracownika oprócz kompletowania towaru jest również paletowanie – przygotowanie zamówienia do wysyłki.

Wymagania:
– język angielski biegle w mowie i piśmie
– doświadczenie w pracy na magazynie przy kompletowaniu artykułów spożywczych
– dyspozycyjność od maja 2015 na okres co najmniej pół roku
– poszukiwane osoby potrafiąca pracować samodzielnie w szybkim tempie
– gotowość do pracy w systemie zmianowym w tym na noce

Oferujemy:
– zatrudnienie bezpośrednio w Norweskiej firmie
– umowa na czas określony z możliwością otrzymania stałego kontraktu
– zapewnione minimum 40 godzin pracy w tygodniu
– możliwość realizacji nadgodzin
– atrakcyjne warunki płacowe

Jak aplikować?

Zgłoszenia w formie elektronicznej można wysyłać za pośrednictwem formularza: www.finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=56753849

źródło: Finn.no

ID ogłoszenia: 707553013d2d3328

5 komentarzy na “Bergen praca w Norwegii z językiem angielskim na magazynie od zaraz dla Polaków 05.2015”

  1. Witam. Mam roczne doświadczenie w pracy na magazynie w UK na podobnym stanowisku, papiery na wózek widłowy, j. angielski na poziomie bardzo dobrym, mieszkam w Bergen. Gotowy i chętny do pracy od zaraz. proszę o kontakt: 405 65 961

  2. Witam.
    Jestem zainteresowany powyższym ogłoszeniem.
    Znam b.dobrze język angielski w mowie i piśmie.
    Posiadam doświadczenie na podobnym stanowisku.
    Jestem uczciwą osobą bez nałogów.
    Chęć podjęcia pracy od zaraz.

  3. Witam, Jestem zainteresowany pracą jako komisjoner. Posiadam wieloletne doswiadczenie pracy a magazynie i róznież w Holandii, Niemczech. Posiadam holenderski certyfikat na obsługę wózków reachtruck, heftruck, BT, EPT oraz kurs odbycia z certyfikatem odbyty w Polsce. Obecnie stale praca ze skanerem i obsłudze wózka EPT i E10.. 0048530931321 lu 003165763789 i benju1meister@gmail.com. Znajomość języka angielskiego na pozimie B1 i niemieckiego na A2 Proszę o kontakt

  4. Witam,
    Jestem zainteresowany pracą w Państwa firmie, posiadam odpowiednie doświadczenie i spełniam stawiane przez Państwa wymagania. Znam język angielski biegle w mowie i piśmie, mieszkam w Bergen i chętnie stawię się na rozmowę rekrutacyjną.
    jan74hubert@gmail.com
    +47 45015811

  5. Witam,potrafię planować pracę, radze sobie w trudnych sytuacjach,w których czas odgrywa dużą rolę. Jestem odpowiedzialny, dokładny i sumienny. Mam doświadczenie w tworzeniu specyfikacji wysyłkowych, właściwym przygotowaniu i w wysyłce towaru. Mój kontakt
    mejsonr@gmail.com lub 601 984 351