167/h brutto NOK

Bez języka dam fizyczną pracę w Norwegii 2018 dla par w sklepie od zaraz Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 czerwca 2018 02:25

Oferta fizycznej pracy w Norwegii 2018 dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w sklepie z Oslo skierowane również dla par przy wykładaniu towarów i zadaniach porządkowych.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – pomocnik w sklepie

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Stawka godzinowa: 167 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za sprzątanie półek – zdejmowanie produktów przeterminowanych, wykładanie nowych, przygotowywanie promocji, zmiana ekspozycji
  • obowiązkiem będzie także wykonywanie prac pomocniczych na magazynie przy rozładunku i załadunku

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • zdolność do pracy w grupie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • uczciwość, odpowiedzialność
  • umiejętność do współpracy, bezkonfliktowość
  • zaświadczenie o niekaralności
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej

Zapewniamy:

  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • system zmianowy i pracę na pełny etat
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • umowę norweską na 3 miesiące a dla najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy w Norwegii

Aplikacja:
Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego:

nw/s07/18.

W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norway-worker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.
Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 3385b2ec9fe7eeb8

4 komentarze na “Bez języka dam fizyczną pracę w Norwegii 2018 dla par w sklepie od zaraz Oslo”

  1. Wraz z narzeczoną jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy, prosimy o kontakt pod numerem +48573055795

  2. bombel968 na 9 lipca 2018 @ 14:26

    Proszę o kontakt 723787418

  3. arturm1000 na 12 lipca 2018 @ 23:25

    Zainteresowany, PRIV Tel. 888-096-384

  4. Jestem zainteresowany proszę o kontakt +491753604734