160/h brutto NOK

Bez języka dam fizyczną pracę w Norwegii przy sortowaniu owoców od zaraz Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 października 2019 02:14

Od zaraz ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii przy sortowaniu owoców. Zatrudnienie w Oslo dla Polaków także bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: Sortowacz owoców

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Pensja: 160 NOK na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

  • łatwa praca manualna przy ręcznym sortowaniu owoców egzotycznych przy taśmie
  • zadania wykonywane są w pozycji stojącej

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna i zdolności manualne
  • gotowość do podjęcia stałej pracy w Norwegii
  • możliwość pracy na zmiany
  • zaangażowanie, niezawodność, sumienność
  • pracowitość

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • zatrudnienie od zaraz w oparciu na norweskiej umowie o pracę na pół roku
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • stałą umowę o pracę
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane w cenie 3500 NOK miesięcznie od osoby
  • atrakcyjne premie i dodatki do pensji podstawowej

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do II połowy listopada 2019.

Pierwszy wyjazd realizowany będzie od zaraz.

e-mail: soknadansatte@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 3105db2bc5bb47dc

2 komentarze na “Bez języka dam fizyczną pracę w Norwegii przy sortowaniu owoców od zaraz Oslo”

  1. AgnieszkaOrpel na 27 października 2019 @ 11:20

    Jestem zainteresowana.Mam doświadczenie w sortowaniu owoców i warzyw w Holandii.
    +358449471078

  2. Witam, jestem zainteresowana ofertą pracy.
    Maile nie docierają na państwa adres pocztowy dlatego pisze tutaj.
    Aktualnie mieszkam w Oslo, pracowałam przy sprzątaniu domków i pokoi hotelowych nad polskim morzem w sezonie.
    Poza tym praca na produkcji przy warzywach i owocach, w restauracji jako kelnerka-pomoc kuchenna, sprzedawca- kasjer w sklepie spożywczym oraz na wyspie z produktami tureckimi, dodatkowo sezonowe prace nad polskim morzem.
    Jestem komunikatywna, pracowita, szybko się uczę. Angielski na poziomie dość komunikatywnym.
    Kontakt: nat.tymoczko@gmail.com
    Pozdrawiam