170/h NOK

Bez języka dam pracę w Norwegii dla kierowcy kat.B od zaraz Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 2 marca 2019 22:14

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Norwegii dla kierowcy kat.B przy dostarczaniu zakupów do klientów. Zatrudnienie w Bergen możliwe dla osób bez znajomości języka. Wymagane czynne prawo jazdy od minimum 2 lat.

Stanowisko: Dostawca zakupów – kierowca kat.B

Pensja: 170 NOK na godzinę pracy brutto

Miasto: Bergen, Norwegia

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca na stanowisku dostawcy w delikatesach internetowych
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za rozładunek i załadunek zamówień, wnoszenie zakupów “za próg” ewentualnie do kuchni/innego pomieszczenia za dopłatą
  • zadania wykonywane są zgodnie z grafikiem

Oczekiwania:

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • czynne prawo jazdy kat.B od minimum 2 lat
  • zaangażowanie, zdyscyplinowanie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • pracowitość
  • wiek minimum 20 lat

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w uzgodnionym terminie
  • opieka rezydenta Polaka
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • premie a także bonusy
  • umowę na okres 3 miesięcy próbnych z opcją przedłużenia
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania na miejscu

Jak aplikować?
Kandydaci spełniający podane wymagania, i akceptujący warunki zatrudnienia na stronie:

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „Kierowca/Dostawca zakupów z kat. b”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 1335c7a6642f2a59

3 komentarze na “Bez języka dam pracę w Norwegii dla kierowcy kat.B od zaraz Bergen”

  1. Witam
    Jestem zainteresowany ofertą pracy dostawcy.
    Proszę o pozytywne rozpatrzenie sprawy i kontakt zwrotny
    Dziękuję

  2. Sebastian chelminiak na 3 kwietnia 2019 @ 18:39

    Witam jestem zainteresowany pracą od zaraz proszę o pozytywne rozpatrzenie i kontakt zwrotny dziekuje

  3. sosen88 na 2 maja 2019 @ 22:18

    Dzień dobry. Jestem zainteresowany ofertą. Czy ogłoszenie jest nadal aktualne?