od 195/h NOK

Bez języka dam pracę w Norwegii dla kierowcy kat.B przewóz osób UBER Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 września 2022 01:03

Oferujemy zatrudnienie w Oslo dla kierowcy kat.B bez znajomości języka przy przewozie osób z aplikacją Uber. Ogłoszenie pracy w Norwegii z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: Kierowca kat. B

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Wakaty: 6

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: od 195 NOK na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • przewóz osób samochodem służbowym z użyciem aplikacji telefonicznej uber

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy z ludźmi
  • świetna orientacja w terenie
  • chęć podnoszenia kwalifikacji i umiejętności
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • optymizm

Zapewniamy:

  • wsparcie na miejscu przy sprawach urzędowych
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane w hotelu pracowniczym, cena miesięcznie to 3000 NOK od osoby
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę
  • możliwość podjęcia stałej współpracy
  • elastyczne godziny
  • wdrożenie wstępne

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego UBR-NW/09/22. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.
Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 79563249e7886e86