Please disable any ad-blocker you are using in your browser.

164,60/h brutto  NOK

Bez języka dam pracę w Norwegii dla par na produkcji kanapek od zaraz Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Lista: 11 marca 2018 16:02
  • Wygasa: 20 godziny, 35 mins

Pilnie poszukujemy do podjęcia pracy w Norwegii na produkcji kanapek bez znajomości języka. Zatrudnienie dla par w fabryce z Oslo do podjęcia od zaraz – start od marca 2018.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Stawka godzinowa: 164,60 NOK na godzinę pracy

Rozpoczęcie pracy: od marca 2018

Liczba miejsc do obsadzenia: 4 – czyli 2 pary

Umowa: na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia

Obowiązki:

  • przygotowywanie kanapek oraz innych szybkich przekąsek dla cateringu linii lotniczych
  • pracownik będzie odpowiedzialny za obsługę linii produkcyjnej, pakowanie oraz przygotowywanie składników

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • brak nałogów
  • pracowitość, odpowiedzialność, zaangażowanie sumienność
  • znajomość zasad BHP a także HACCP
  • dostępność od stycznia 2018
  • zdolność do pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego w stopniu przynajmniej podstawowym

Zapewniamy:

  • bezpłatną pomoc w procesie rekrutacyjnym, wsparcie w przygotowaniu dokumentów
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • płatne zamieszkanie zapewnione na miejscu, koszt miesięczny to 3500 NOK miesięcznie od osoby
  • pracę dla par oraz wspólne zamieszkanie
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia umowy

Aplikacja:
Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona oferta i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego pk/03/18. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norway-worker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

ID Ogłoszenia: 215aa508cf9194c

74 liczba wyświetleń, 2 dzisiaj