do uzgodnienia NOK

Bez języka dam pracę w Norwegii dla pokojówki-pomocnika w hotelu od zaraz Svene

  • Miasto: Svene
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 lutego 2015 18:26

Od zaraz dam pracę w Norwegii przy sprzątaniu w hotelu bez znajomości języka norweskiego. Oferta ze Svene na stanowisku pokojówka – pomocnik z zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pokojówka – Pomocnik

Lokalizacja: Svene, Norwegia

Zarobki: do ustalenia

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • Stanowisko pokojówki – pomocnika będzie polegało na wykonywaniu zadań mających na celu wspieranie prawidłowego funkcjonowania hotelu.
  • Oprócz sprzątania pokoi gościnnych do zadań należeć będzie pomoc w sprzątaniu całego ośrodka, wsparcie prac w stołówce, wydawanie posiłków (głównie śniadań), przewożenie towarów ze sklepu.

Oczekiwania:

  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat.B
  • poszukiwana osoba musi być obrotna i dobrze zorganizowana
  • duże zaangażowanie i niezawodność
  • znajomość języka nie jest wymagana, jednak dodatkowym atutem będzie angielski komunikatywny

Oferujemy:

  • szczegółowa prezentacja warunków pracy i obowiązków na miejscu
  • możliwość zakwaterowania
  • zatrudnienie bez znajomości języka norweskiego

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą oferta prosimy kontaktować się pod adresem mailowym:

  • info@svenegjestegard.no
źródło: http://pracadlapolakow.eu/ogloszenia/pokojowka-pomocnik-do-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-w-hotelu-svene/

ID ogłoszenia: 66254d1e92ca6735

8 komentarzy na “Bez języka dam pracę w Norwegii dla pokojówki-pomocnika w hotelu od zaraz Svene”

  1. Jestem zainteresowany kontaktowy numer 505697449 mail kazik171@interia.pl mam 30 lat szybko się ucze .Natomiast brak prawa jazdy .Gotowy do wyjazdu od zaraz. Wmiare komunikatywnie dogadam się w języku hiszpańskim.Pozdrawiam

  2. Witam mam na imie Barbara i jestem zainteresowana ta oferta. Od 10 ciu lat mieszkam w uk ale mysle ze juz czas cos w zyciu zmienic.Uwazam ze jestem odpowiednia osoba na to stanowisko .Mam dlugoletnie doswiadczenie zarowno w sprzataniach biur jak i mieszkan prywatnych .Potrafie sprzatac szybko zwracajac uwage na szczegoly. Pracowalam rowniez jako pomoc w kucheni.Porozumiewam sie w jezyku angielskim.Jestem w stanie podjac prace od polowy marca 2015.Dziekuje i pozdrawiam. Basia

  3. Witam serdecznie!
    Jestem zainteresowana na wyjazd do pracy od zaraz
    e-mail :wika16@poczta.onet.pl
    Pozdrawiam

  4. maciek.wewa na 18 lutego 2015 @ 17:47

    Witam, posiadam prawo jazdy , mam 27 lat, język angielski na poziomie komunikatywnym, nie boję się wyzwań i chciałbym spróbować swoich sił, wyjechać mógłbym nawet w następnym dniu. pozdrawiam Maciej , maciek.wewa@o2.pl

  5. Witam. Jestem bardzo zainteresowany oferta pracy. Znajomość języka angielskiego na wysokim poziomie, doświadczenie w pracy poza granicami Polski. Szybko się uczę i dostosowuje do nowego otoczenia. Proszę o kontakt 505603755.

  6. Witam,
    jestem bardzo zainteresowana oferowaną pracą. Mam 18 lat. Jestem odpowiedzialna, pracowita, sumienna, rzetelna, szybko się uczę, nie posiadam żadnych nałogów. Język angielski znam w stopniu komunikatywnym. Posiadam prawo jazdy kategori B.
    Bardzo proszę o kontakt.
    e-mail: Karolina.Golenia@interia.pl
    Tel. 534640331

  7. Witam jestem zainteresowany pracą 🙂
    Posiadam prawo jazdy kat B
    Angielski dobry 🙂
    Kontakt:504-902-055

  8. damian11461 na 24 września 2015 @ 12:28

    Dzień Dobry jestem zainteresowany pracą w hotelu. Mam doswiadczenie w branży hotelowej, (sprzątanie i drobne prace naprawcze w akademikach). Znajomość jezyka ang. w stopniu dobrym. Posiadam również prawo jazdy kat. B. Moją dodatkową zaletą jest pełna dyspozycyjność i możliwość zaczęcia pracy od zaraz, z poważaniem Damian Szymczyk tel 535656633 lub mail damian11461@o2.pl