162,40/h NOK

Bez języka dam pracę w Norwegii jako pomoc kuchenna od zaraz Lillehammer

  • Miasto: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2017 04:17

Od zaraz zatrudnimy osoby na stanowisku pomocy kuchennej w hotelu z Lillehammer. Norwegia praca dla Polaków bez znajomości języka w restauracji. Na miejscu istnieje możliwość skorzystania z niedrogiego wyżywienia.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Rozpoczęcie: od zaraz

Stawka godzinowa: 162,40 NOK brutto na godzinę pracy

Miejscowość: Lillehammer, Norwegia

Zakres zadań:

  • prace pomocnicze na kuchni w zależności od zapotrzebowania
  • obowiązkiem będzie zmywanie naczyń oraz sztućców
  • prace porządkowe
  • przygotowywanie składników pod dalsze prace

Oczekiwania:

  • świetna organizacja czasu pracy
  • zdyscyplinowanie, odpowiedzialność, zorganizowanie
  • dostępność od października 2017
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Zapewniamy:

  • pracę na czas określony do końca października 2017
  • zatrudnienie w Norwegii od zaraz
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • wsparcie przy formalnościach niezbędnych do podjęcia legalnej pracy w Norwegii
  • płatne wyżywienie zorganizowane na miejscu w cenie 100 NOK dziennie (śniadanie, obiad oraz kolacja)
  • opcja podjęcia długotrwałego zatrudnienia

Aplikacja:
Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego pk/018/17. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norway-worker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.
Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 38559a1e29a80ca0