152,40/h +zakwaterowanie NOK

Bez języka dam pracę w Norwegii na produkcji pizzy mrożonej od zaraz Bergen 2020

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 marca 2020 04:09

Z bezpłatnym zakwaterowaniem zatrudnienie od zaraz w fabryce z Bergen na produkcji pizzy mrożonej. Ogłoszenie pracy w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji pizzy mrożonej

Miasto: Bergen, Norwegia

Pensja: 152,40 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca produkcyjna przy taśmociągu
  • obowiązkiem będzie samodzielne przygotowywanie składników, obsługa maszyn produkcyjnych, dbanie o wysoką jakość, przygotowywanie sosów i smarowanie nimi blatów, układanie składników, pakowanie, ważenie itp.
  • praca na każdym etapie produkcji w zależności od przydzielenia

Wymagania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • dostępność od zaraz
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • pracowitość

Zapewniamy:

  • uniform roboczy
  • środki ochrony osobistej
  • darmowe zakwaterowanie na cały okres trwania umowy
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • gruntowne szkolenie pracownicze
  • bardzo dobre wynagrodzenie przelewane na kontro pracownika
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do 13 kwietnia 2020.

Pierwszy wyjazd zaplanowany jest od zaraz.

email: soknadansatte@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 9975e7e36e4d1760