165/h brutto NOK

Bez języka dam pracę w Norwegii od zaraz na magazynie z kosmetykami Oslo 2019-2020

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 października 2019 03:29

Propozycja pracy w Norwegii na magazynie drogeryjnym z kosmetykami dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie 2019-2020 od zaraz w Oslo przy zbieraniu zamówień, pakowaniu i wysyłce towarów.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: 165 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • rozładunek dostaw i dbanie o porządek na magazynie
  • transport towarów w obrębie hurtowni
  • kompletowanie produktów na podstawie zamówienia
  • pakowanie, zabezpieczanie i wysyłka
  • obsługa komputera, wózka paletowego, skanera itp.
  • inne prace zlecane przez przełożonego

Wymagania:

  • wysoka sprawność, zaangażowanie, pracowitość
  • zdolność do pracy w zespole
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • wysoka motywacja, niezawodność
  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę
  • ubezpieczenie pracownicze
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • wprowadzenie w obowiązki
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w pracy za granicą
  • umowa z opcją przedłużenia na rok 2020

Aplikacja:

Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:
LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem „lagermedarbeider 10/2019″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 5685d986faa90abf