od 205/h NOK

Bez języka dam pracę w Norwegii od zaraz produkcja dań gotowych w fabryce z Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 czerwca 2023 00:19

Bez znajomości języka w fabryce żywności z Bergen do rozpoczęcia od zaraz legalna praca w Norwegii przy produkcji gotowych dań. Zakwaterowanie możliwe na miejscu za opłatą.

Stanowisko: Pracownik produkcji dań gotowych

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Start: od zaraz

Pensja: od 205 NOK na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • zatrudnienie w fabryce spożywczej na produkcji dań gotowych
  • do zadań należeć będzie wspieranie produkcji – obsług urządzeń, prace przy taśmie, pakowanie, przygotowywanie składników
  • zadania wykonywane są w szybkim tempie w zgodnie z surowymi zasadami BHP

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • atutem będzie doświadczenie zdobyte już w pracy w gastronomii
  • szybkość w przyswajaniu wiedzy
  • przykładanie się do obowiązków

Zapewniamy:

  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w wynajmowanym mieszkaniu
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę
  • atrakcyjne premie oraz dodatki
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • świadczenia socjalne
  • solidne wynagrodzenie w wysokości 205 NOK na godzinę pracy
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora przez cały okres trwania umowy

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę składać za pomocą poniższego formularza z zaznaczeniem posady „Produkcja gotowych dań mrożonych Bergen 2023″

www.bit.ly/norwegia-rekrutacja

W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertami pracy w Norwegii rezerwujemy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi w procesie rekrutacji kandydatami.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå, Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 7886479edaea697b