od 200/h brutto NOK

Bez języka dam pracę w Norwegii od zaraz przy pakowaniu przekąsek Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 26 listopada 2022 01:43

Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz dla pakowaczy bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce z Bergen przy pakowaniu przekąsek solonych. Zakwaterowanie odpłatne zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pakowacz przekąsek

Zarobki: od 200 NOK na godzinę pracy brutto

Miejscowość: Bergen, Norwegia

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie prac manualnie przy taśmie
  • pakowanie wyrobów spożywczych – przekąsek solonych
  • łatwa, powtarzalna praca
  • ponadto do zadań może należeć – pilnowanie ciągłości, przeprowadzanie kontroli jakości, zdejmowanie z linii
  • produkcyjnej produktu gotowego

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność pracy pod presją
  • energiczność, sumienność
  • zdyscyplinowanie
  • znajomość zasad BHP
  • zaangażowanie
  • gotowość do wykonywania pracy monotonnej

Oferujemy:

  • możliwość pobierania zaliczek raz na tydzień
  • pracodawca zapewnia rzetelne wdrożenie w obowiązki i pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • odpłatne zamieszkanie w cenie 3500 NOK miesięcznie od osoby
  • ubezpieczenie pracownicze
  • świadczenia socjalne
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • atrakcyjne dodatki do pensji podstawowej – np. system poleceń pracowniczych i bonus za polecenie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci,

Jeśli zainteresowała Was przedstawiona oferta i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego pp/11/22. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

ID ogłoszenia: 5216380cd5e8eb8e