173/h brutto NOK

Bez języka dam pracę w Norwegii pakowanie kosmetyków od zaraz w Sandefjord

  • Miasto: Sandefjord
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 31 października 2020 03:36

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii przy pakowaniu kosmetyków. Zatrudnienie dla pakowaczy bez znajomości języka w Sandefjord. Pracodawca zapewnia odpłatne zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Pensja: 173 NOK na godzinę pracy brutto

Miejsce zatrudnienia: Sandefjord, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od II połowy listopada 2020, zgłoszenia prosimy przesyłać już

Opis stanowiska pracy:

  • prosta praca przy pakowaniu kosmetyków do opakowań kartonowych
  • pracownik będzie odpowiedzialny za szybką, wizualną kontrolę jakości produktów oraz wkładanie kosmetyku do pudełek i ich zamykanie

Oczekiwania:

  • zręczność, szybkość
  • zdolność do pracy pod presją czasu
  • motywacja do osiągania zamierzonych efektów
  • zwinność, solidność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • norweską umowę o pracę – najlepsi będą mogli podjąć zatrudnienie na stałe
  • prawo do płatnego urlopu zgodnie z norweskim prawem pracy
  • odpłatne zakwaterowanie w komfortowych warunkach, cena miesięczna od osoby to 4000-5000 NOK miesięcznie
  • pakiet startowy bezpłatny – karta do telefonu z Internetem słowniczek oraz poszewka na pościel
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia

Aplikacja:

Nr. ref.: pk09/011/2020

Każda osoba podejmująca zatrudnienie w naszej agencji będzie zobowiązana do osobistego podpisania umowy w Gdańsku z naszym przedstawicielem. Zatrudnienie od II połowy listopada 2020.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres:

paliteligrekruttering@proinbox.com z dopiskiem w tytule Nr. ref.: pk09/011/2020

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji.

ID ogłoszenia: 2565f9c58539e0f8