Please disable any ad-blocker you are using in your browser.

171 brutto/h NOK

Bez języka dam pracę w Norwegii przy produkcji przynęt wędkarskich od zaraz Haugesund 2017

  • Miasto: Haugesund
  • Kraj: Norwegia
  • Lista: 3 marca 2017 18:44

Zakład z Haugesund poszukuje od zaraz pracowników produkcji do pracy w Norwegii przy montażu przynęt wędkarskich. Propozycja bez znajomości języka norweskiego dla osób dyspozycyjnych i znających język angielski w stopniu minimum podstawowym.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Haugesund
Liczba wakatów: 2
Start: marzec 2017
Zarobki: 171 NOK brutto/h

Zadania:
- produkcja przynęt wędkarskich przy stole montażowym
- lakierowanie, nanoszenie ornamentów
- uzbrajanie przynęt w kotwiczki lub haki
- przeprowadzanie wyrywkowych testów jakościowych
- pakowanie gotowych woblerów wraz z instrukcją obsługi i minikatalogiem produktów

Wymagania:
- w pierwszej kolejności mile widziane będą osoby pasjonujące się wędkarstwem spinningowym
- dokładność, drobiazgowość, dobry wzrok, zmysł estetyczny
- język angielski w stopniu podstawowym
- dyspozycyjność na okres minimum pół roku (od marca do końca sierpnia)
- umiejętność pracy w grupie
- zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:
- umowę na norweskich warunkach – 6 miesięczny kontrakt
- dla najlepszych pracowników możliwość przedłużenia oferty
- atrakcyjne wynagrodzenie plus liczne dodatki
- możliwość skorzystania z oferty mieszkaniowej zapewnionej przez agencję (ok 4000 – 5000 NOK miesięcznie)
- uczciwe, przejrzyste warunki zatrudnienia
- brak opłat wstępnych za rekrutację (prowizja potrącana jest dopiero z pierwszego wynagrodzenia)
- wsparcie Polskiego opiekuna na miejscu

Drodzy kandydaci,

Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego nw/011/17. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo
mail: norwayworkers@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID Ogłoszenia: 97758b985a7aeeca

2,353 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

1 Odpowiedź na “Bez języka dam pracę w Norwegii przy produkcji przynęt wędkarskich od zaraz Haugesund 2017”

  1. Witam wraz z kolegą jestem zainteresowany podjęciem współpracy proszę o kontakt na numer 791500282