196,60/h brutto NOK

Bez języka dla par dam pracę w Norwegii przy pakowaniu czekoladek od zaraz w Lillehammer

  • Miasto: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2023 00:27

Firma produkcyjna z Lillehammer od zaraz poszukuje pakowaczy do pracy w Norwegii. Zatrudnienie bez znajomości języka także dla par przy pakowaniu pralinek czekoladowych na linii produkcyjnej. Zakwaterowanie odpłatne zapewnione będzie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek

Lokalizacja: Lillehammer, Norwegia

Zarobki: 196,60 NOK na godzinę pracy brutto

Wakaty: 6

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • nieskomplikowana praca przy linii produkcyjnej
  • pakowanie ręczne czekoladek do plastikowych wytłoczek oraz kontrolowanie jakości
  • konieczne jest przestrzeganie zasad BHP oraz dbanie o szybkie tempo pracy

Wymagania:

  • przykładanie się do zadań
  • sumienność
  • zaangażowanie
  • zdolności manualne
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji/pakowaniu artykułów spożywczych
  • punktualność
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia przez cały okres trwania umowy
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • norweską umowę o pracę
  • świadczenia socjalne
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • płatny urlop zgodnie z prawem
  • możliwość pobierania zaliczek
  • płatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 3000 NOK miesięcznie
  • legalne i długotrwałe zatrudnienie
  • prostą, zdalną rekrutację
  • rzetelne szkolenie pracownicze

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do końca miesiąca.

Wyjazdy mogą być realizowane od zaraz.

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 424643091c5589b6