166/h NOK

Bez języka dla par praca w Norwegii od zaraz na magazynie hurtowni zoologicznej z Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 maja 2021 02:19

Także dla par aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz na magazynie hurtowni zoologicznej z Oslo. Zatrudnienie bez znajomości języka przy kompletacji towarów z zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: Pracownik magazynu zoologicznego

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Pensja: 166 NOK na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wakaty: 4

Obowiązki:

  • praca jako pomocnik na magazynie hurtowni zoologicznej
  • wykonywanie zadań zlecanych przez kierownika zmiany
  • pracownik będzie zajmował się kompletowaniem zamówień na podstawie listy, przyjmowaniem dostaw, rozładunkiem, załadunkiem, rozliczaniem zwrotów, obsługą bram, skanerów, systemu sterowania na magazynie, komputera itp.
  • wszelkie zadania zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • zdolność do pracy w zespole
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • zaangażowanie
  • dostępność od zaraz
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • wysoka sprawność fizyczna
  • odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • zatrudnienie w Norwegii od zaraz
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w uzgodnionym terminie
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 3500 NOK od osoby lub 6000 NOK od pary

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Wyjazdy realizowane są od zaraz.

W tytule maila proszę wpisać:

„Magazyn zoologiczny Oslo + imię i nazwisko”

e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 11860b181ffddda5