138,60 brutto + zakwaterowanie NOK

Bez języka fizyczna praca Norwegia przy rozładunku, sortowaniu paczek w Sarpsborg od zaraz

  • Miasto: Sarpsborg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 lutego 2015 00:54

Atrakcyjna oferta fizycznej pracy w Norwegii dla Polaków w Sarpsborg przy rozładunku i sortowaniu paczek bez języka norweskiego z darmowym zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Sarpsborg
Liczba miejsc: 4
Wynagrodzenie: 138,60 NOK brutto/h
Start: od zaraz

Zadania:
– rozładunek samochodów ciężarowych z paczkami kurierskimi na taśmociąg
– sortowanie przesyłek
– ponowny załadunek paczek
– raportowanie błędów oraz przesyłek uszkodzonych

Wymagania:
– możliwość szybkiego wyjazdu do pracy
– sprawność fizyczna, szybkość, dobry stan zdrowia
– osoby nie karane z aktualnym zaświadczeniem z KRK
– gotowość do pracy na zamianę nocną od 22:00 do 6:00
– przyjazne nastawienie, komunikatywność
– język angielski pozwalający na podstawową komunikację lub język norweski na podobnym poziomie

Oferujemy:
– zatrudnienie całkowicie legalne za pośrednictwem agencji
– umowa na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia
– bezpłatne zakwaterowanie w mieszkaniach wynajętych przez pośrednika
– pomoc pracowników agencji przy dopełnieniu wszelkich niezbędnych formalności na miejscu

Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:

Lagerarbeid@fastservice.com z dopiskiem “lagermedarbeider 16/2015” w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 27054f0aed4d563c

9 komentarzy na “Bez języka fizyczna praca Norwegia przy rozładunku, sortowaniu paczek w Sarpsborg od zaraz”

  1. cycucycu na 2 marca 2015 @ 17:41

    jestem zainteresowany oferta ,.pracowalem na podobnych stanowiskach w ,,GLS,, oraz DHL firmach kurierskich,. +31684267707

  2. tomasz janowski na 4 marca 2015 @ 23:45

    witam , jestem zainteresowany oferta . pracowalem w polsce na podobnym stanowisku sila fizyczna nie jest mi opca moge w kazdej chwili podjac prace moj tele 516 407 604

  3. Witam 5 osób gotowych do pracy od zaraz,robimy zgraną ekipę mój numer 513–630–823

  4. Witam,
    jestem zainteresowany ofertą pracą. Pracowałem na podobnym stanowisku w UK (Szkocja) i Polsce. Znajomość angielskiego biegła w mowie i piśmie. Proszę o kontakt pod nr. tel. 727437181 lub piotr.kopec@interia.eu

  5. jerzykk01 na 10 marca 2015 @ 17:39

    Witam.
    Wykonuję od pół roku dokładnie taką samą pracę w Irlandii. Chętnie się przeniosę do Norwegii. Jestem dyspozycyjny od zaraz.
    kontakt do mnie: jerzykk01@wp.pl lub +48602710003, +4407927973629
    Proszę o odpowiedź.

  6. bartekoles na 18 marca 2015 @ 10:47

    Witam, jestem zainteresowany. Przez okres dwóch lat pracowałem jako magazynier-spedytor w firmie kurierskiej DPD na nocnych zmianach od 22-6. Do moich obowiązków należało przeładunek naczep, rozładunek i załadunek paczek bezpośrednio na taśmę, sortowanie i przygotowywanie paczek dla kurierów, przyjmowanie paczek na magazyn, raportowanie paczek błędnie przesortowanych/zaadresowanych, uszkodzonych. Jestem gotowy do wyjazdu w każdej chwili.

  7. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy. Jestem bardzo sprawny fizycznie.
    Dyspozycyjny od zaraz. nr. tel.kom.690301200

  8. jestem zainteresowany oferta gotowy od zaraz czekam na kontakt wladi111@wp.pl

  9. Witam jestem zainteresowany ofertą – jestem sprawny fizycznie, posiadam doświadczenie – chętny do wyjazdu od zaraz – mój numer tel. 570197557