169 brutto/h NOK

Bez języka fizyczna praca Norwegia od zaraz przy przeprowadzkach 2017 Tønsberg

  • Miasto: Tønsberg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 czerwca 2017 00:14

Poszukujemy osób bez znajomości języka do fizycznej pracy w Norwegii 2017 przy przeprowadzkach biur i klientów indywidualnych. Od zaraz zatrudnienie w Tønsberg dla Polaków.

Stanowisko: Pomocnik przy przeprowadzkach
Lokalizacja: Tønsberg, Norwegia
Zarobki: 169 NOK na godzinę pracy brutto
Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres obowiązków:

  • praca w firmie z siedzibą w Tønsberg często zdarzają się zlecenia przeprowadzek poza miasto lub w dalszych częściach Norwegii (zdarzają się również wyjazdy z noclegiem)
  • pracownik będzie zajmował się zabezpieczeniem,demontażem wszelkich rzeczy klienta, załadunkiem na samochód, przewozem, rozładunkiem i montażem na miejscu

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • mile widziane prawo jazdy kat.C
  • zręczność
  • dbanie o powierzone mienie
  • ostrożność, spostrzegawczość
  • niezbędnie wymagana samodzielność oraz zdolność do współpracy
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • dbanie o dobre imię firmy

Oferujemy:

  • bardzo dobre zarobki wypłacane terminowo
  • zatrudnienie w międzynarodowym zespole
  • solidne warunki zatrudnienia
  • pracę na podstawie norweskiej umowy
  • pełny etat – 40 godzin pracy tygodniowo
  • wsparcie koordynatora Polaka
  • przeszkolenie pracownicze i pomoc w zaaklimatyzowaniu się
  • możliwość korzystania z norweskich świadczeń socjalnych
  • odzież roboczą

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie zgłoszenia z dokładnym opisaniem umiejętności oraz posiadanym doświadczeniem na adres:

  • michal.korzybski@onet.pl

Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękuję.

Michał Korzybski

ID ogłoszenia: 298594ba468c0721

1 odpowiedź na “Bez języka fizyczna praca Norwegia od zaraz przy przeprowadzkach 2017 Tønsberg”

  1. Apoloniusz Szambelan na 7 września 2017 @ 14:56

    Witam jestem zainteresowany prosze o wiadomosc 99859995