163,20/h NOK

Bez języka Norwegia praca fizyczna od zaraz przy odśnieżaniu 2023 Trondheim

  • Miasto: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 stycznia 2022 00:05

Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii przy odśnieżaniu. Od zaraz zatrudnienie 2023 w Trondheim również bez znajomości języka i doświadczenia dla osób z dobrą kondycją. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik fizyczny przy odśnieżaniu

Lokalizacja: Trondheim, Norwegia

Pensja: 163,20 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy odśnieżaniu powierzchni z użyciem łopat, szufli i odśnieżarek spalinowych
  • zadania wykonywane są w zespołach i samodzielnie
  • jeżeli nie będzie opadów pracownicy będą kierowani do innych prac fizycznych – sprzątania garaży, strychów, prac ogrodniczych itp.

Oczekiwania:

  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • zaangażowanie
  • brak nałogów
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych zadań
  • dostępność od zaraz

Oferujemy:

  • komplet odzieży służbowej
  • zatrudnienie na czas określony od zaraz do końca marca 2022
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie odpłatnie, koszt to 4300 NOK miesięcznie
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • w przypadku braku opadów śniegu, pracownikowi będą zlecane inne prace lub wypłacane pieniądze z ubezpieczenia

Aplikacja:

Zatrudnienie dla Polaków na bardzo dobrych, norweskich umowach obowiązuje umowa na czas określony.

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu „Odśnieżanie Trondheim 2022. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna.

e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 24961f3dbefa6135