156,80/h brutto NOK

Bez języka Norwegia praca od zaraz na magazynie hurtowni odzieży we Fredrikstad 2021

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 stycznia 2021 02:08

Pilnie poszukujemy osób również bez znajomości języka do pakowania zamówień na magazynie we Fredrikstad. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii na stanowisku pakowacza – magazyniera.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miasto: Fredrikstad, Norwegia

Pensja: 156,80 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie zadań w hurtowni jako pakowacz na magazynie odzieżowym
  • pracownik będzie zajmował się kompletowaniem oraz pakowaniem zamówień – obowiązkiem będzie pełne przygotowanie towaru do wysyłki, współpraca z innymi pracownikami i firmami zewnętrznymi

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • rzetelne wdrożenie w obowiązki
  • prawo do płatnego urlopu
  • zatrudnienie od zaraz
  • norweską umowę o pracę
  • pracę na pełny etat
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • pierwszą umowę na 3 miesiące
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałego zatrudnienia
  • tanie obiady w stołówce pracowniczej

Aplikacja:
Osoby spełniające podane wymagania, i akceptujące warunki zatrudnienia na stronie:

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „Pakowanie zamówień Fredrikstad”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 366600abfbf33955