do uzgodnienia NOK

Bez języka Norwegia praca od zaraz na magazynie z oświetleniem Bergen 2017

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 czerwca 2017 02:37

Hurtownia oświetlenia z Bergen zatrudni od zaraz pracowników bez znajomości języka norweskiego. Ogłoszenie pracy w Norwegii 2017 od zaraz na magazynie przy kompletowaniu zamówień.

Stanowisko: Magazynier
Miasto: Bergen, Norwegia
Zarobki: do ustalenia
Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy dość delikatnym asortymencie, w którego skład wchodzą lampy, plafony, żyrandole, latarki, żarówki itp.
  • osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za realizację zleceń składanych drogą elektroniczną

Oczekiwania:

  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • odpowiedzialność, sumienność, rzetelność
  • dostępność od zaraz
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • mile widziane doświadczenie
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • atutem będzie znajomość języka norweskiego

Oferujemy:

  • przeszkolenie i pomoc w zaaklimatyzowaniu się
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • zakwaterowanie zapewnione na miejscu przez pracodawcę w cenie 3500 NOK miesięcznie
  • osoby najlepiej wywiązujące się z powierzonych zadań mogą liczyć na przedłużenie umowy bezpośrednio u norweskiego pracodawcy

Aplikacja:
Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego mo/06/17. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norway-worker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 3205943167d6ce03