194/h +zakwaterowanie NOK

Bez języka Norwegia praca od zaraz na produkcji ozdób świątecznych w Drammen

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 listopada 2022 01:44

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii na produkcji ozdób świątecznych. Zatrudnienie w fabryce z Drammen dla kandydatów bez znajomości języka przy ozdabianiu, montażu elementów i pakowaniu.

Stanowisko: pracownik produkcji ozdób świątecznych

Lokalizacja: Drammen, Niemcy

Termin: od zaraz

Zarobki: 194 NOK na godzinę pracy brutto

Wakaty: 10

Opis stanowiska pracy:

  • praca manualna w fabryce bombek szklanych, ozdabianych ręcznie
  • do zadań należeć będzie lakierowanie, montowanie haczyków, kontrola jakości, pakowanie itp.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w zespole
  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • atutem będzie doświadczenie w pracy manualnej
  • zręczność
  • zmysł estetyczny
  • wysoka precyzja pracy

Oferujemy:

  • norweską umowę o pracę na czas określony – obowiązującą do Bożego Narodzenia
  • pracę na pełny etat
  • bezpłatne zamieszkanie na czas trwania umowy
  • bardzo dobre zarobki wypłacane na czas
  • gruntowne szkolenie pracownicze
  • pomoc we wdrożeniu się na miejscu

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do końca miesiąca, zatrudnienie możliwe nawet od zaraz.

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 91063776cf631dca