156 brutto NOK

Bez języka Norwegia praca sprzątanie biura od zaraz w Sandvika

  • Miasto: Sandvika
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 sierpnia 2014 02:30

Polska firma sprzątająca zatrudni 2 osoby do sprzątania biura w Sandvika od zaraz. Legalna praca w Norwegii bez języka dla osób z doświadczeniem przy sprzątaniu. Zatrudnienie na stałe, oferta głównie dla Pań.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Miejsce pracy: Sandvika
Zarobki: 156 NOK brutto za godzinę
Stanowiska: 2

Obowiązki:
Praca w biurowcu przy sprzątaniu w godzinach wieczornych od 17:00 do 01:00. Zadaniem pracownika będzie kompleksowe sprzątanie pomieszczeń biurowych z zachowaniem nienaruszonego układu (dokumenty, urządzenia) w pomieszczeniach. W zakres zadań wchodzi również sprzątanie toalet, sal konferencyjnych oraz stołówki.

Wymagania:
– doświadczenie przy sprzątaniu dużych powierzchni
– umiejętność obsługi odkurzaczy piorących ekstrakcyjnie
– komunikatywny język angielski
– umiejętność pracy w grupie
– gotowość do stałego zatrudnienia
– zaświadczenie o niekaralności wystawione w ciągu ostatnich 2 miesięcy
– prawo jazdy kat. B (własne auto mile widziane)

Oferujemy:
– pełne wsparcie przy wszystkich formalnościach i przeprowadzce do Norwegii
– pomoc przy znalezieniu mieszkania
– atrakcyjne warunki finansowe
– możliwość dodatkowych zleceń w godzinach porannych lub popołudniowych

Tylko osoby spełniające wymagania i akceptujące podane warunki proszę o wysłanie CV na podany niżej adres. Zastrzegam sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

martyna.grabarczyk@10g.pl z dopiskiem „sprzątanie biura Sandvika”

ID ogłoszenia: 88753debef2540ca

1 odpowiedź na “Bez języka Norwegia praca sprzątanie biura od zaraz w Sandvika”

  1. karolnatasza na 9 września 2014 @ 18:59

    Jestem zainteresowany prosze o kontakt karol.wolczynski@wp.pl