162/h NOK

Bez języka oferta fizycznej pracy w Norwegii od zaraz przy melioracji 2019 Drammen

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 lipca 2019 03:57

Od zaraz poszukujemy Polaków do fizycznej pracy w Norwegii 2019 przy melioracji, udrożnianiu rowów i odmulaniu. Oferta z Drammen bez znajomości języka z zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny przy melioracji

Poszukujemy pilnie osób do fizycznej pracy

Miejsce zatrudnienia: Drammen, Norwegia

Pensja: 162 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie dla pracowników fizycznych przy udrożnianiu rowów, wycinaniu traw, zbieraniu odpadów, odmulaniu
  • praca jest ciężka fizycznie i często wykonywana w trudnych warunkach

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • zachowanie trzeźwości i przychodzenie do pracy punktualnie w dobrym stanie
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • pracowitość, odpowiedzialność
  • własna odzież robocza (mimo iż pracodawca zapewnia komplet, niezbędne jest aby pracownik miał również swoje ubrania – warunki czasami są ciężkie, ubrania nie wysychają z dnia na dzień
  • sumienność, pracowitość
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • norweską umowę o pracę na czas określony
  • darmowy pakiet dobrej jakości odzieży roboczej
  • pomoc przy dopełnianiu formalności
  • przeszkolenie i pomoc we wdrożeniu się w obowiązki
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 2500 NOK miesięcznie
  • dobre zarobki

Jak aplikować?

Kontrakt z mojej strony był realizowany już od 2015, 2016, 2017, 2018 roku i wszyscy pracownicy byli zadowoleni z warunków i wysokości zarobków.

Część osób już pracowała wcześniej obecnie poszukuję dodatkowych, nowych pracowników ponieważ moja firma zdobyła nowe zlecenia na rok 2019.

Osoby zainteresowane proszę wysyłać zgłoszenia na poniższy adres.

marek.piasecki78@gmail.com z dopiskiem „Praca przy melioracji 2019 Drammen”

ID ogłoszenia: 9265d15dfcc3e444