23500/mc + zakwaterowanie NOK

Bez języka oferta fizycznej pracy w Norwegii od zaraz przy naprawie palet Ålesund

  • Miasto: Ålesund
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 listopada 2018 02:47

Aktualna propozycja podjęcia fizycznej pracy w Norwegii przy naprawie palet drewnianych. Zatrudnienie w Ålesund od zaraz dla Polaków bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizowane jest bezpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Termin: od zaraz

Pensja: 23500 NOK miesięcznie brutto

Lokalizacja: Ålesund, Norwegia

Umowa: Na 6 miesięcy

Opis stanowiska pracy:

  • manualna praca polegająca na naprawianiu palet drewnianych
  • osoba zatrudniona rozpoczyna od przesortowania i ocenienia stanu, później obowiązkiem będzie naprawa z użyciem narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • brak problemów ze zdrowiem
  • dobra kondycja
  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • pomoc medyczna jeżeli będzie taka potrzeba
  • pracę w godzinach od 8:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku
  • legalną, norweską umowę o pracę z ubezpieczeniem
  • zatrudnienie na 6 miesięcy
  • płatny urlop
  • wsparcie koordynatora Polaka na miejscu

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do końca listopada 2018.

Pierwszy wyjazd zaplanowany jest po koniec listopada 2018.

e-mail: soknadansatte@fastmail.com

ID ogłoszenia: 6365be6b9bbeeaca

1 odpowiedź na “Bez języka oferta fizycznej pracy w Norwegii od zaraz przy naprawie palet Ålesund”

  1. Wiking99pl na 16 stycznia 2019 @ 11:39

    Czy można prosić o kontakt? mój mail macpio999@gmail.com, bardzo zależy mi na taniej pracy od okolic maja/czerwca do grudnia /stycznia