do uzgodnienia NOK

Bez języka oferta fizycznej pracy w Norwegii od zaraz przy recyklingu 2017 Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 lipca 2017 03:28

Dam fizyczną pracę w Norwegii dla osób bez znajomości języka i doświadczenia przy sortowaniu odpadów. Zatrudnienie od zaraz w Bergen dla Polaków przy recyklingu.

Stanowisko: Sortowacz
Stawka godzinowa: do ustalenia
Miasto: Bergen, Norwegia
Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca przy taśmie
  • pracownik odpowiedzialny będzie za sortowanie odpadów
  • konieczność przestrzegania norm BHP i noszenia odpowiedniej odzieży oraz rękawic

Oczekiwania:

  • zdolność do współpracy z innymi pracownikami
  • bardzo dobre zorganizowanie
  • bezkonfliktowość
  • duża samodzielność
  • dobra kondycja i siła fizyczna
  • zręczność
  • dostępność od zaraz
  • brak problemów zdrowotnych

Zapewniamy:

  • odzież roboczą oraz środki ochronne
  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • pracę na pełny etat z możliwością wypracowywania nadgodzin
  • przeszkolenie pracownicze
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw w urzędach oraz innych niezbędnych do podjęcia legalnej pracy w Norwegii

Aplikacja:
Zgłoszenia w formie CV w języku angielskim lub norweskim prosimy przesyłać na podany poniżej e-mail z podaniem numeru referencyjnego: sortowaniesurowców/07/17

Rozpoczęcie pracy od II połowy lipca 2017!

Arbeid Nyheter Bemanning AS
Kanalveien 37
5068 Bergen

e-mail: ArbeidNyheter@consultant.com

ID ogłoszenia: 536595629555f848