140/h + mieszkanie NOK

Bez języka oferta fizycznej pracy w Norwegii od zaraz sortowanie odzieży Trondheim

  • Miasto: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 sierpnia 2018 00:39

Od zaraz ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie dla Polaków w Trondheim przy ręcznym sortowaniu odzieży używanej. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest przez pracodawcę na miejscu.

Stanowisko: Sortowacz odzieży

Miasto: Trondheim, Norwegia

Pensja: 140 NOK na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • praca w szybkim tempie przy sortowaniu odzieży używanej

Wymagania:

  • zręczność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • umiejętność pracy w dynamicznym tempie
  • rzetelność, pracowitość, odpowiedzialność
  • brak uzależnień
  • punktualność
  • atutem będą zgłoszenia od osób znających materiały, części garderoby
  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę
  • przeszkolenie pracownicze
  • początkowo zatrudnienie na 2 miesiące z opcją przedłużenia
  • darmowe zakwaterowanie zapewnione w pensjonacie
  • pomoc na miejscu w sprawach formalnych, dofinansowanie do obiadów

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu „Norwegia praca w sortowni odzieży. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do końca sierpnia 2018. Pierwszy wyjazd możliwy jest nawet od zaraz.

email: soknadansatte@fastem.com

ID ogłoszenia: 9765b77e4b8264ee