155/h NOK

Bez języka oferta pracy w Norwegii 2018 na produkcji czekolady od zaraz Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 25 sierpnia 2018 18:25

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii na produkcji czekolady. Zatrudnienie 2018 w fabryce z Oslo dla Polaków bez znajomości języka przy obsłudze maszyn produkcyjnych i przeprowadzaniu kontroli jakości produktów.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miasto: Oslo, Norwegia

Pensja: 155 NOK na godzinę pracy brutto

Wakaty: 2

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za obsługiwanie narzędzi/maszyn produkcyjnych, dbanie o wysoką jakość produkcji, pakowanie oraz udział przy przygotowywaniu masy tak jak przy odmierzaniu składników itp.
  • mycie i konserwacja maszyn produkcyjnych
  • dbanie o porządek na stanowisku

Wymagania:

  • elastyczność godzinowa
  • wielozadaniowość
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • mile widziana znajomość języka norweskiego i/lub angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • samodzielność
  • zaangażowanie
  • doświadczenie
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych

Zapewniamy:

  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych, niezbędnych do podjęcia legalnej pracy w Norwegii
  • wsparcie koordynatora Polaka
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcznej umowy próbnej na warunkach norweskich z zakwaterowaniem w cenie 4000 NOK miesięcznie
  • dla pracowników najlepszych możliwość przejścia na stałą umowę – brak opcji zakwaterowania przez firmę, pracownik musi zorganizować sobie lokum samodzielnie
  • terminowe wypłacanie pensji

Aplikacja:
Zgłoszenia w formie CV w języku angielskim lub norweskim prosimy przesyłać na podany poniżej e-mail z podaniem numeru referencyjnego: produksjonsarbeider/009/18

Rozpoczęcie pracy od września 2018.

Arbeid Nyheter Bemanning AS
Kanalveien 37
5068 Bergen

e-mail: Arbeid.Nyheter@consultant.com

ID ogłoszenia: 2365b81779ed7f89

1 odpowiedź na “Bez języka oferta pracy w Norwegii 2018 na produkcji czekolady od zaraz Oslo”

  1. Witam,
    razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą, proszę o kontakt 733890863