186-198/h NOK

Bez języka oferta pracy w Norwegii dla par od zaraz pakowanie wędlin Sarpsborg

  • Miasto: Sarpsborg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 września 2022 01:04

Aktualna oferta pracy w Norwegii przy pakowaniu wędlin paczkowanych. Zatrudnienie w zakładzie mięsnym ze Sarpsborg dla par bez znajomości języka i doświadczenia.

Miasto: Sarpsborg, Norwegia

Pensja: 186 – 198 NOK na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Stanowisko: Pakowacz wędlin

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w zakładzie mięsnym przy pakowaniu gotowych wyrobów
  • praca wykonywana jest przy taśmociągu

Oczekiwania:

  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • świetna zwinność, energiczność
  • wysoka sprawność
  • możliwość wykonywania prostej, monotonnej i powtarzalnej pracy
  • atutem będzie doświadczenie
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • ubezpieczenie uprawniające do bezpłatnej opieki medycznej
  • płatny urlop
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • zakwaterowanie zapewnione na miejscu, koszt to 6000 NOK dla par lub 4000 NOK dla osób – zamieszkanie w pokojach, pary mają zapewnione wspólne lokum
  • legalne warunki zatrudnienia u umowę podpisaną z pracodawcą

Aplikacja:

Aby aplikować do powyższej pracy należy wypełnić formularz rekrutacyjny na podanej niżej stronie.

www.bit.ly/norwegia-rekrutacja

z zaznaczeniem opcji: „Pakowanie wędlin Sarpsborg 2022″

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą.
Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Brugata 23 0186 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 70063245f67261fb