od 150/h +napiwki NOK

Bez języka oferta pracy w Norwegii od zaraz dla kierowcy kat.B-dostawcy pizzy Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 maja 2021 01:55

Propozycja zatrudnienia od zaraz w restauracji z Oslo dla kierowy kat.B. Bez znajomości języka praca w Norwegii  dla dostawcy pizzy z własnym autem. Pracodawca wymaga dobrej znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Kierowca kat. B – dostawca pizzy

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Zarobki: od 150 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • rozwożenie pizzy do domów klientów
  • pobieranie opłaty i wydawanie rachunku
  • drobne prace pomocnicze w restauracji

Oczekiwania:

  • świetna orientacja w terenie
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • własne auto – najlepiej małe i na gaz
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • możliwość pracy w weekendy i wieczorami
  • przyjazne nastawienie
  • wysoka kultura osobista

Zapewniamy:

  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • atrakcyjne zarobki i napiwki od klientów
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • zatrudnienie na podstawie umowy norweskiej na okres 3 miesięcy próbnych z możliwością przedłużenia
  • zakwaterowanie zorganizowane w cenie 3000 NOK miesięcznie
  • obiad w restauracji
  • pracodawca zapewnia zwrot kosztów za paliwo, ubezpieczenie, amortyzację i niektóre naprawy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na adres dostępny poniżej:

mateusz.roguski@onet.pl

ID ogłoszenia: 545607083c77bdc2