156 brutto NOK

Bez języka oferta pracy w Norwegii od zaraz pakowanie słodyczy w Oslo 2017

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 lutego 2017 03:09

Firma dystrybucyjna z Oslo od zaraz poszukuje 2 pakowaczy do pracy w Norwegii. Zatrudnienie bez znajomości języka norweskiego przy pakowaniu słodyczy do dystrybucji. Zakwaterowanie zapewnione w komfortowych warunkach (pensjonat). Część kosztów mieszkania pokrywa pracodawca.

Stanowisko: pakowacz
Miejsce pracy: Oslo
Zarobki: 156 NOK brutto
Liczba miejsc: 2
Umowa: tymczasowa (ok 6 tygodni)

Obowiązki:
Praca przy sortowaniu oraz pakowaniu słodyczy w firmie dystrybucyjnej. Słodycze przychodzą do firmy w opakowaniach zbiorczych i muszę być przepakowane w mniejsze opakowania dla klientów indywidualnych z etykietą w języku norweskim. Praca musi być wykonywana zgodnie z procedurami oraz zachowaną wagą słodyczy zadeklarowaną na opakowaniu.

Wymagania:
– gotowość do podjęcia pracy praktycznie od zaraz
– dyspozycyjność do ok połowy kwietnia 2017
– znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym porozumiewanie się
– doświadczenie przy pakowaniu lub na produkcji spożywczej
– potrzebne osoby pracowite, uczciwe i bez nałogów tytoniowych

Oferujemy:
– atrakcyjną pracę tymczasową na okres 6 tygodni
– możliwość szybkiego rozliczenia podatku po zakończonym kontrakcie i otrzymaniu zwrotu nadpłaty podatku
– pomoc z formalnościami
– dobre warunki mieszkaniowe na terenie pensjonatu, koszty częściowo pokrywane przez pracodawcę (koszt 50 NOK za dobę)
– możliwość wykupienia wyżywienia (ok 100 NOK za dobę)

Uwaga oferta dotyczy tylko i wyłącznie pracy tymczasowej, nie ma możliwości przedłużenia umowy. Ogłoszenie nie jest adresowane do par.

Nr. ref.: pr/005/17

Każda osoba podejmująca zatrudnienie w naszej agencji będzie zobowiązana do osobistego podpisania umowy w Gdańsku z naszym przedstawicielem w dniach 23, 24 lutego lub 27, 28 lutego. Zatrudnienie od 6-go marca 2017 – prosimy nie wysyłać zgłoszeń po tym terminie.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres:

paliteligrekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule pr/005/17

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji.

ID ogłoszenia: 7558a796f0a9bc1

1 odpowiedź na “Bez języka oferta pracy w Norwegii od zaraz pakowanie słodyczy w Oslo 2017”

  1. Witam, wraz z przyjacielem, poszukujemy pracy za granicą. Jesteśmy młodzi, ambitni i świetnie zorganizowani. Nie boimy się żadnej pracy fizycznej oraz jesteśmy gotowi podjąć wyjazd w bardzo szybkim tempie. Oboje operujemy b.dobrą znajomością języka angielskiego, oraz komunikatywnym niemieckim.

    Jeżeli oferta pracy jest nadal aktualna, to proszę o pozytywne rozpatrzenie naszej kandydatury, gdyż uważam, że nie zawiedziemy Państwa oczekiwań rekrutacyjnych.

    Pozdrawiam, Michał Machnicki

    KONTAKT:
    michal.machnicki91@gmail.com
    +48 506 598 848