od 215 /h brutto NOK

Bez języka oferta pracy w Norwegii operator wózka widłowego od zaraz na magazynie w Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 lutego 2023 00:54

Na magazynie w Bergen od zaraz dostępna ciekawa praca w Norwegii dla operatorów wózków widłowych. Ogłoszenie bez znajomości języka adresowane do kandydatów z doświadczeniem zawodowym. Zakwaterowanie na miejscu zapewnione będzie odpłatnie.

Stanowisko: Operator wózka widłowego

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Zarobki: od 215 NOK na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • praca jako operator wózka widłowego polega na rozładunku dostaw, transporcie wewnętrznym, dbaniu o porządek
  • inne zadania na magazynie

Oczekiwania:

  • brak uzależnień
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • uprawnienia na wózki widłowe
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych jeżeli będzie taka konieczność
  • znajomość języka angielskiego
  • przestrzeganie zasad BHP
  • pracowitość, sumienność, zaangażowanie

Zapewniamy:

  • pomoc rezydenta Polaka na miejscu
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane w cenie 4000 NOK miesięcznie
  • pracę na podstawie umowy norweskiej
  • wsparcie przy relokacji
  • w pełni samodzielne stanowisko pracy
  • środki ochronne
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych

Aplikacja:

Zatrudnienie dla Polaków na bardzo dobrych, norweskich umowach, obowiązuje umowa próbna na 3 miesiące z opcją przedłużenia.

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu „Operator wózka widłowego, Bergen. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do końca lutego 2023. Wyjazdy możliwe od zaraz.

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 87063ef963b3aca3