163,80/h brutto NOK

Bez języka oferta pracy w Norwegii pakowanie przekąsek od zaraz Bergen 2021

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 marca 2021 03:05

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Norwegii przy pakowaniu przekąsek. Zatrudnienie 2021 w fabryce spożywczej z Bergen bez znajomości języka na stanowisku pakowacza chrupek, orzeszków, krakersów.

UWAGA z powodu ostatnich zmian przepisów sanitarnych obecnie przyjmujemy wyłącznie osoby przebywające już na terenie Norwegii.

Stanowisko: Pakowacz przekąsek

Rozpoczęcie zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Zarobki: 163,80 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od kwietnia 2021

Obowiązki:

  • zatrudnienie w fabryce z nowoczesnymi rozwiązaniami przy produkcji i pakowaniu chipsów, krakersów, orzeszków
  • pracownik będzie zajmował się prostymi zadaniami głównie przy linii produkcyjnej – pakowaniem, ustawianiem maszyn, przeprowadzaniem kontroli jakości

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność do pracy pod presją
  • przykładanie się do obowiązków
  • odpowiedzialność
  • wysoka motywacja, zaangażowanie
  • chęć do nauki i rozwoju

Zapewniamy:

  • odzież roboczą, środki ochrony osobistej
  • przeszkolenie z BHP oraz stanowiskowe + pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu i w pracy
  • pełny etat
  • płatne zamieszkanie
  • norweską umowę o pracę
  • ubezpieczenie
  • dostęp do pakietu świadczeń socjalnych
  • płatny urlop
  • dobre wynagrodzenie wypłacane zgodnie z umową

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona oferta i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego pp/04/21. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

ID ogłoszenia: 151605dbf9655361