od 198/h brutto NOK

Bez języka oferta pracy w Norwegii przy pakowaniu lodów od zaraz Oslo 2023

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 stycznia 2023 02:34

Od zaraz w fabryce mrożonek z Oslo dostępna praca w Norwegii dla pakowaczy przy pakowaniu lodów. Zatrudnienie 2023 bez znajomości języka z mieszkaniem zorganizowanym na miejscu – odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz lodów i deserów mrożonych

Miasto: Oslo, Norwegia

Zarobki: od 198 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Zakres obowiązków:

  • Zatrudnienie na stanowisku pakowacza w fabryce lodów i deserów mrożonych
  • Praca w warunkach chłodniczych
  • Dbanie o jakość i pakowanie produktów
  • Przeprowadzanie kontroli jakości i obsługiwanie urządzeń w sposób samodzielny.

Wymagania:

  • Dostępność do rozpoczęcia pracy natychmiast
  • Rzetelność, odpowiedzialność
  • Skuteczne zarządzanie czasem pracy
  • Posiadanie ważnych badań zdrowotnych pozwalających na pracę z żywnością
  • Zwinność, energia
  • Punktualność.

Oferujemy:

  • Wysokie i terminowe wynagrodzenie
  • Zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę na pełny etat
  • Umowę na trzy miesiące próbne, dla najlepszych pracowników możliwość przedłużenia zatrudnienia
  • Odpłatne zamieszkanie w cenie 3800 NOK miesięcznie od osoby
  • Wdrożenie w obowiązki
  • Wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • Świadczenia socjalne
  • Komplet odzieży roboczej.

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz aplikacyjny, dostępny pod adresem:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2023

z zaznaczeniem stanowiska „Produkcja / pakowanie lodów Oslo”

ID ogłoszenia: 24963cb3314f39da