168/h + zakwaterowanie NOK

Bez języka ogłoszenie pracy w Norwegii produkcja napojów od zaraz dla par w Lillehammer

  • Miasto: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 26 listopada 2017 04:57

Od zaraz zatrudnimy osoby bez znajomości języka na produkcję napojów izotonicznych oraz energetycznych w fabryce z Lillehammer. Oferta pracy w Norwegi dla par z darmowym zamieszkaniem zorganizowanym w siedzibie firmy.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Stawka godzinowa: 168 NOK brutto na godzinę pracy

Lokalizacja: Lillehammer, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca w fabryce na produkcji napojów energetycznych, a także izotonicznych
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie dostarczanie składników na taśmę, dbanie i jak najwyższą jakość procesów produkcyjnych, obsługiwanie maszyn produkcyjnych
  • ponadto pracownik będzie odpowiedzialny za zdejmowanie produktów z taśmy oraz ich pakowanie

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat.B oraz gotowość do przyjechania swoim samochodem
  • brak uzależnień i dobre zdrowie
  • sumienne wypełnianie obowiązków zleconych przez kierownika
  • przyjazne nastawienie
  • dużą zaletą będzie doświadczenie a także znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • satysfakcjonujące zarobki
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • zatrudnienie na podstawie umowy norweskiej, podpisanej na 3 miesiące próbne
  • umowę podpisaną bezpośrednio z norweskim pracodawcą
  • darmowe zamieszkanie zapewnione na miejscu w 2-3 osobowych pokojach (pary mają zagwarantowany wspólny pokój)
  • możliwość korzystania z internetu po wifi

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji:

„Produkcja napojów Lillehammer”

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 6175a19feb3ad1c4

15 komentarzy na “Bez języka ogłoszenie pracy w Norwegii produkcja napojów od zaraz dla par w Lillehammer”

  1. Pawel Nazar na 27 listopada 2017 @ 08:12

    Natychmiast podejmie prace.

  2. kudlaty0709 na 27 listopada 2017 @ 21:44

    DZIEN DOBRY JESTEM ZAINTERSOWANY PROSZE SIE ZEMNA ZKONTAKTOWAC 0048576170831

  3. dyskopleks1@wp.pl na 30 listopada 2017 @ 08:49

    Dzień dobry jestem zainteresowany ofertą wraz z moją partnerką do wyjazdu jako para +48575385731
    Marek-Anita

  4. Witam jestesmy zainteresowani oferta pracy.. email wujek8@op.pl

  5. Para od zaraz 790239710 posiadam d- numer oraz inne dokumenty norweskie wraz z prawem jazdy kat B

  6. tomole3012 na 3 grudnia 2017 @ 17:11

    jestem zdecydowany i podejme prace wysylalem cv i wypelnilem formularz

  7. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy. Proszę o kontakt mailowy szymsel@gmail.com

  8. Dzień dobry jestem zainteresowany państwa ogłoszeniem, posiadam doświadczenie na lini produkcyjnej 2 lata w Holandii w fabryce Remia, Den Dolder
    J.Angielski w stopniu komunikatywnym ,bezkonfliktowy,spokojny,uczciwy
    Tel.kontaktowy 721976380.

  9. Dzień dobry jesteśmy zainteresowani państwa propozycja mamy po 20 lat prosimy o kontakt pod nr tel 733731226

  10. Dominika1991 na 2 stycznia 2018 @ 14:30

    Kamil i Dominika jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy proszę o kontakt
    797690242

  11. Witam
    Ja jestem zainteresowana tą ofertą pracy, Czy ona jest aktualna?
    pozdrawiam.
    663575197

  12. Adrian kasia na 8 stycznia 2018 @ 10:48

    Witam czy ta oferta jest aktualna ??

  13. Witam. Jako para jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy. Prosimy o kontakt pod nr tel. 537444507

  14. krzysiek01 na 16 lutego 2018 @ 14:44

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy na okres czerwiec – październik. Proszę o kontakt playka24@gmail.com

  15. MichalJ1103 na 20 lutego 2018 @ 18:09

    Witam jestem zainteresowany. Z zawodu jestem operator maszyn i urządzeń w przemyśle spożywczym. Posiadam dyplom potwierdzajacy kwalifikacje zawodowe i certyfikaty do obsługi ,napraw i konserwacji maszyn. W zawodzie pracuje 15 lat. Prosze o kontakt tel 505154785
    kacper0225@wp.pl