173/h brutto NOK

Bez języka ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz na produkcji opakowań Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 sierpnia 2019 01:48

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Norwegii na produkcji opakowań kartonowych. Zatrudnienie w fabryce z Oslo dla osób bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji opakowań

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Pensja: 173 NOK na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

  • na początek proste, powtarzalne prace przy obsłudze maszyn, kontroli jakości, składaniu i pakowaniu
  • do wszystkich prac na terenie zakładu jest niezbędne szkolenie pracownicze, które zapewnione jest w ramach wdrożenia

Wymagania:

  • wysoka motywacja do osiągania zamierzonych wyników
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia w Norwegii od zaraz
  • umiejętność pracy w zespole
  • elastyczność godzinowa
  • wielozadaniowość
  • zdolność pracy w grupie
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • legalne warunki zatrudnienia i atrakcyjne zarobki wypłacane terminowo
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • możliwość rozwoju i podnoszenia umiejętność
  • płatne zamieszkanie w cenie 2500 NOK miesięcznie
  • na miejscu zapewnione zakwaterowanie w cenie 2500 NOK miesięcznie – oferta zamieszkania dotyczy wyłącznie okresu próbnego, przy przedłużeniu umowy pracownik musi zapewnić sobie zakwaterowanie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji

„Produkcja opakowań Oslo”:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2020

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 1605d4ed3e1d54ba