173/h brutto NOK

Bez języka ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz pakowanie kosmetyków 2021 Sandefjord

  • Miasto: Sandefjord
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 września 2021 00:07

Propozycja zatrudnienia w fabryce z Sandefjord przy pakowaniu kosmetyków. Aktualna od zaraz praca w Norwegii dla pakowaczy bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Zarobki: 173 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Sandefjord, Norwegia

Opis stanowiska pracy:

  • prosta praca manualna przy pakowaniu kosmetyków
  • zadania wykonywane są przy taśmie produkcyjnej
  • pracownik będzie również odpowiedzialny za kontrolę jakości, etykietowanie, składanie pudełek itp.

Oczekiwania:

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • przykładanie się do obowiązków
  • dynamiczne tempo pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę na czas określony
  • pracę od zaraz
  • prawo do płatnego urlopu
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • odpłatne zamieszkanie w cenie 4000-5000 NOK miesięcznie/os
  • pakiet startowy w który zawiera kartę do telefonu z Internetem, poszewkę na pościel oraz słowniczek

Aplikacja:

Nr. ref.: pk01/09/2021

Każda osoba podejmująca zatrudnienie w naszej agencji będzie zobowiązana do osobistego podpisania umowy w Gdańsku z naszym przedstawicielem. Zatrudnienie od lipca 2021.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres:

paliteligrekruttering@postinbox.com z dopiskiem w tytule Nr. ref.: pk01/09/2021

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji.

ID ogłoszenia: 536145c2a61db96