168,20/h +zakwaterowanie NOK

Bez języka ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz pomoc kuchenna Drammen 2021

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 stycznia 2021 02:07

Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz na stanowisku pomocy kuchennej. Zatrudnienie w restauracji z Drammen także bez znajomości języka. Pracodawca oferuje darmowe zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu.

Miasto: Drammen, Norwegia

Pensja: 168,20 NOK na godzinę pracy

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Wakaty: 5

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • praca w restauracji hotelowej na stanowisku pomocy kuchennej
  • głównym zadaniem będzie pilnowanie porządku, przygotowywanie składników oraz praca na zmywaku
  • dodatkowo obowiązkiem będzie obsługa i konserwowanie sprzętów kuchennych, wynoszenie odpadów, wycieranie blatów itp.

Oczekiwania:

  • zdyscyplinowanie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • wysoka motywacja
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • pracowitość
  • punktualność
  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • młody, ambitny oraz przyjazny zespół
  • zatrudnienie w oparciu o umowę na pół roku
  • norweskie warunki zatrudnienia
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • koordynatora Polaka na miejscu
  • bezpłatne wyżywienie
  • darmowe zakwaterowanie

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz aplikacyjny, dostępny pod adresem:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2021

Prosimy o oznaczenie odpowiedniej nazwy stanowiska: „Pomoc kuchenna Drammen”

ID ogłoszenia: 66360018dfa1b8a5