171 /h brutto NOK

Bez języka ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz sprzątanie samolotów w Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 kwietnia 2018 05:07

Aktualnie poszukujemy osób do sprzątania samolotów w mieście Oslo. Oferta atrakcyjnej pracy w Norwegii od zaraz skierowana dla chętnych bez znajomości języka norweskiego – pracodawca wymaga komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Stawka godzinowa: 171 NOK na godzinę pracy brutto

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna polegająca na sprzątaniu wnętrz samolotów – wycieranie, odkurzanie, mycie i odkażanie powierzchni
  • pracownik będzie odpowiedzialny również za uzupełnianie broszur, sprawdzanie wyposażenia i mycie okien od wewnątrz

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • punktualność
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym
  • zdolność do pracy w zespole
  • mile widziane osoby zamieszkujące w Oslo
  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności

Zapewniamy:

  • pracę na pełny etat z możliwością pracy w godzinach nadliczbowych
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • na miejscu zorganizowane jest odpłatnie zamieszkanie w hotelu robotniczym za 4000 NOK miesięcznie
  • wsparcie opiekuna polskojęzycznego
  • pomoc w sprawach urzędowych związanych z podjęciem legalnej pracy w Norwegii

Aplikacja:
Osoby spełniające podane wymagania, i akceptujące warunki zatrudnienia na stronie:

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „pracownik sprzatajacy”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 8625ae445389aa6a

7 komentarzy na “Bez języka ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz sprzątanie samolotów w Oslo”

  1. Witam.
    Proszę o kontakt pod smokens@outlook.com
    Jestem zainteresowany ofertą.

  2. gastarbaiter na 10 maja 2018 @ 16:44

    Witam.
    Jestem zainteresowany ofertą. Proszę o kontakt: mirzal@wp.pl

  3. Witam, jestem zainteresowana ofertą. Proszę o kontakt: gabrielazarzycka00@gmail.com

  4. Piotr.Sloniowski na 18 maja 2018 @ 13:45

    Zainteresowany. Proszę o kontakt.
    Pozdrawiam

  5. Milego dnia .iestesmy mezem i zona .naprawde potrzebujemy tej pracy+48538930060 kohka576@gmail.com

  6. klaudiamarcelina na 30 maja 2018 @ 14:30

    Dzień dobry, razem z koleżanką jesteśmy zainteresowane, prosimy o kontakt. klaudiamarcelina@wp.pl

  7. Witam,

    Fajna oferta! Jeśli jest dalej aktualna piszę się!!!
    rafalwierzbicki86@gmail.com