Please disable any ad-blocker you are using in your browser.

164,60/h brutto  NOK

Bez języka ogłoszenie pracy w Norwegii pakowanie warzyw od zaraz Moss 2017

  • Miasto: Moss
  • Kraj: Norwegia
  • Lista: 3 września 2017 00:12

Możliwość podjęcia pracy w Norwegii jako pakowacz – sortowacz warzyw i owoców. Zatrudnienie od zaraz w Moss dla Polaków bez znajomości języka przy pakowaniu na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz

Lokalizacja: Moss, Norwegia

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Pensja: 164,60 NOK brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • praca manualna polegająca na myciu z użyciem specjalnych myjek, sortowaniu oraz pakowaniu owoców i warzyw
  • zadania wykonywane będą przy taśmociągu
  • pracownik będzie również kontrolował przygotowanie towarów pod zamówienia sklepów wielkopowierzchniowych

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia w Norwegii od zaraz
  • zdolność do pracy w zespole
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie
  • rzetelne wywiązywanie się z powierzonych obowiązków
  • samodzielność
  • zdyscyplinowanie

Zapewniamy:

  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej
  • płatne zamieszkanie w cenie 3500 NOK miesięcznie – obowiązuje przez okres podpisania pierwszej umowy potem możliwa pomoc w zorganizowaniu samodzielnego lokum
  • opcja pobierania zaliczek po przepracowaniu pierwszego tygodnia

Aplikacja:
Osoby spełniające podane wymagania, i akceptujące warunki zatrudnienia na stronie:

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „Sortowacz-Pakowacz warzyw Moss”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID Ogłoszenia: 88459aa81c827c7c