5400 brutto/mc NOK

Bez języka praca Norwegia dla kobiet jako opiekunka dziecięca od kwietnia Trondheim

  • Miasto: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2015 02:21

Poszukujemy opiekunki dziecięcej – au pair do pracy w Norwegii u rodziny z Trondheim. Oferta aktualna od kwietnia 2015 bez znajomości języka norweskiego dla kobiet.

Stanowisko: Opiekunka dziecięca

Miejsce zatrudnienia: Trondheim

Termin: praca od kwietnia 2015

Zarobki: wypłacane bardziej w formie kieszonkowego w wysokości 5400 NOK miesięcznie brutto

Opis stanowiska:

  • Praca u rodziny norweskiej z dwójką dzieci w wieku 3 i 8 lat.
  • Osoba która zostanie oddelegowana do wyjazdu będzie odpowiedzialna za pomoc w opiece nad dziećmi i wykonywanie drobnych prac domowych.

Profil poszukiwanej osoby:

  • Kobieta w wieku ok. 18-29 lat, młoda, energiczna, z bardzo dobrym podejściem do dzieci. Kandydatka nie może być zamężna, posiadać własnych dzieci i męża.

Oczekiwania:

  • duża odpowiedzialność
  • umiejętność świetnej organizacji czasu pracy
  • kreatywność
  • chęć do uczenia się języka norweskiego
  • doświadczenie w pracy z dziećmi
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • możliwość wyjazdu na ok 9-12 miesięcy

Oferta:

  • wyjazd na ok. 9-12 miesięcy
  • zapewnione ubezpieczenie
  • kieszonkowe w wysokości 5400 NOK brutto miesięcznie
  • bezkosztowe zamieszkanie w domu u rodziny norweskiej oraz pełne wyżywienie
  • zapewnione bezpłatne przeloty z Polski do Norwegii oraz z Norwegii do Polski
  • możliwość korzystania z kursu językowego
  • pracę do 30 godzin tygodniowo

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia kontaktowego za pomocą poniższej strony:

ID ogłoszenia: 343551c90108e202